Címlap
Táncest PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2013. január 03. csütörtök, 04:26

November 23-án az önkormányzat megbízásából táncos estet szerveztünk bemutató jelleggel. A rendezvény célja az volt, hogy gyerekek, felnőttek színpadra léphessenek, bemutathassák tudásukat, azokat a táncos játékokat, koreográfiákat, melyeket eddig tanultak. Szinte valamennyi korosztály képviselte magát ezen az estén.

A zsúfolásig megtelt kultúrteremben valamennyi művészeti csoportunk fellépett. A rendezvényt jelképesen keringővel nyitották meg a felsősök, majd meglepetés vendégeink következtek, akik Sényőről érkeztek. Közel fél órás nagyon hangulatos összeállítást mutattak be.

Ezt követően az óvodások, majd művészeti iskolánk néptáncosai léptek színpadra nagyon nagy sikert aratva.

A műsor zárásaként a Felnőtt Néptánc Egyesület táncosai szórakoztatták a megjelenteket.

Másfél órán át közel száz táncos lépett színpadra. Színvonalas produkciókkal kellemes élményt szereztek a közönségnek.

Gratulálunk mindenkinek, köszönjük ezt a szép estét!

 

Enyediné Székely Mária


Oldal megosztása

 
Copyright © 2020 Kéki Petőfi Sándor Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola. Minden jog fenntartva.

Névnap

Ma 2020. május 25., hétfő, Orbán napja van. Holnap Fülöp és Evelin napja lesz. Sok boldogságot kívánunk!

Iskolánk névadója

Szavazás

Miből szeretnétek többet látni weboldalunkon?
 

RSS link