Címlap
„Most búcsúzunk és elmegyünk…” PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2013. június 28. péntek, 09:55

2013. június 15-én került sor az általános iskolai ballagásra, melyen két osztály búcsúzott el a Petőfi Sándor Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskolától. Fél 9-kor a tantermünkben megtartottuk az utolsó osztályfőnöki órát, majd a tanári kar kíséretével, énekszóval vonultunk a ballagás helyszínére, a kultúrházba. A hetedik osztályosok által gyönyörűen feldíszített teremben szülők, hozzátartozók és vendégek várták, hogy megpillanthassák az ünneplőbe öltözött, meghatódott csemetéjüket. A szülők lelki szemei előtt talán lepergett az a nyolc év, amikor a kisgyermekükből a felnőtt kor küszöbén álló ifjú lett.

Gemzsi Szabina 7. osztályos tanuló köszöntötte a vendégeket, majd a Himnusz eléneklése után megkezdődött a nyolcadik osztályosok ballagási műsora. Hegyes Szilvia igazgatónő meleg szavakkal indította útjára növendékeit, Molnár István és Tóth Máté szavalattal színesítették a rendezvényt. A ballagók nevében Lencsés Mónika, Blaner Zsanett, Pongrácz Zsófia, Lábas Borbála, Udvarhelyi Viktória, Tóth Csaba és László Ákos búcsúztak tanáraiktól, szüleiktől és diáktársaiktól. Hálájukat szüleik iránt virággal fejezték ki. A szülők is kedveskedtek egy kis csekélységgel gyermekeiknek.

Győri Attila, iskolánk egykori tanulójának szép hangja betöltötte az egész termet, amikor búcsúdalokat énekelt. Közben a diákok – nem kis meglepetést okozva – egy-egy szál rózsával köszönték meg osztályfőnökeiknek a sokéves törődést. Az iskolánk jelképét, a zászlót Laska Barbara, Baglyos Brigitta, Bérczi Zoltán és Nyerges Attila adták át az itt maradó hetedikeseknek. A közösen eltöltött évek emlékei kisfilm-összeállításban jelentek meg, ami a vendégek körében sokszor derültséget váltott ki. A kisfilm Laska Barbara és Árva Attila közreműködésével készült.

Az ünnepség végén a meghatódott szülők és vendégek átadták a virágokat a ballagóknak.

 

A BALLAGÁS KÉPEI MEGTEKINTHETŐK A FOTÓGALÉRIÁBAN!

A ballagók névsora

8. a osztály

1.    Ádám László
2.    Bényei Bettina
3.    Bérczi Zoltán
4.    Blaner Zsanett
5.    Dzsupin Botond
6.    Fejes Fatime
7.    Jónás Natasa
8.    Lábas Borbála
9.    Laska Barbara
10.    László János
11.    Molnár István
12.    Nagy Sándor
13.    Rácz Ervin
14.    Rózsa Attila
15.    Tóth Csaba
16.    Varga Norbert

Osztályfőnök: Bozsó Gizella

8. b osztály


1.    Árva Attila
2.    Baglyos Brigitta
3.    Bárdos Roland
4.    Beri Gábor
5.    Berki Barbara
6.    Feka Róbert
7.    Hornyák András
8.    László Ákos
9.    Lencsés Mónika
10.    Nyerges Attila
11.    Pongrácz Zsófia
12.    Rózsa Albert
13.    Tóth Máté
14.    Udvarhelyi Viktória
15.    Varga József
16.    Varga Norbert

Osztályfőnök: Poór Sándorné

Bozsó Gizella       Poór Sándorné
osztályfőnökök

Oldal megosztása

Módosítás dátuma: 2013. június 28. péntek, 10:01
 
Copyright © 2020 Kéki Petőfi Sándor Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola. Minden jog fenntartva.

Névnap

Ma 2020. május 25., hétfő, Orbán napja van. Holnap Fülöp és Evelin napja lesz. Sok boldogságot kívánunk!

Iskolánk névadója

Szavazás

Miből szeretnétek többet látni weboldalunkon?
 

RSS link