Címlap
Huzella Péter PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2015. november 14. szombat, 12:24

„A költészet örök”

 

 

 

Gyermekkorunk kedvenc dalai csendültek fel 2015. szeptember 14-én iskolánk udvarán. A TÁMOP 3.1.4. C pályázat keretében a közösségi rendezvények újabb állomásaként az iskolába érkezett egy Kossuth-díjas zeneszerző, előadóművész, a Magyar Versmondók Egyesületének örökös tagja.

 

Huzella Péter két évtizeden át volt a Kaláka együttes tagja, és ma önálló előadásaival járja a világot. A költészet örök címmel koncertet adott gyerekeinknek. Izgatottan vártuk, hiszen nem mindennap találkozhatunk egy Kossuth-díjas zeneszerzővel. DSCN7062Ragyogó napsütéses időben hallgattuk sajátos hangulatú gyermekdalait.  A mi diákjaink már nem ezeken a dalokon nőttek fel, kicsit távol áll tőlük ez a világ. Mégis magával ragadó volt, az interaktív előadást nagyon élvezték a kicsik és nagyok, és sokak bizony táncra is perdültek. Huzella Péter a megzenésített klasszikus és kortárs versek éneklése során a gyerekeket is aktív részesévé tette a koncertnek. Egy vidám, jó hangulatú órát tölthettünk el egy nagyszerű előadóval.

 

 

Hegyes Szilvia

intézményvezető

 

 

(Köszönetünket fejezzük ki Sváner Zsoltnak, aki rendezvényeink hangosításáról gondoskodott.)

Módosítás dátuma: 2015. november 14. szombat, 12:35
 
Copyright © 2021 Kéki Petőfi Sándor Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola. Minden jog fenntartva.

Névnap

Ma 2021. augusztus 05., csütörtök, Krisztina napja van. Holnap Berta és Bettina napja lesz. Sok boldogságot kívánunk!

Iskolánk névadója

Szavazás

Miből szeretnétek többet látni weboldalunkon?
 

RSS link