Címlap
Labdarúgás 2018 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2018. december 25. kedd, 18:51

 

A Kisvárdai Tankerületi Központ több korcsoportban is labdarúgó tornát szervezett a tankerülethez tartozó iskolák diákjai számára. Iskolánk a III. korcsoportban adta le nevezését. A Kemecsén megrendezésre került kiskörzeti döntőt magabiztosan három nyert mérkőzéssel zárták tanulóink.

 

  

Beszterec, Vasmegyer, Kemecse csapatánál bizonyultunk jobbnak, és így a Gyulaházi döntőben képviseltük a körzetünket. 2018.november 29-én került sor a nyolc körzet legjobbjainak a csatájára. A csoportmérkőzéseket követően lehetőségünk nyílt a harmadik helyért küzdeni, de a Nyírkarásziak egy szerencsés góllal megszerezték a győzelmet és az ezzel járó III. helyet. Így a Tankerületi Központ iskolái (40 iskola) közül a Kéki Petőfi Sándor Általános Iskola, AMI tanulói a IV. legjobbak lettek.

 

A hagyományosan megrendezésre kerülő Diákolimpia IV. korcsoportos Futsal körzeti döntőjében, egy erős mezőnyben, a IV. helyen zártak tanulóink.

 

 

 

Gratulálunk a résztvevő tanulóknak!

 

Felkészítő pedagógusok: Mizsák Csaba

                                     Sebestyén Attila 

Módosítás dátuma: 2018. december 25. kedd, 19:12
 
Copyright © 2020 Kéki Petőfi Sándor Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola. Minden jog fenntartva.

Névnap

Ma 2020. augusztus 07., péntek, Ibolya napja van. Holnap László napja lesz. Sok boldogságot kívánunk!

Iskolánk névadója

Szavazás

Miből szeretnétek többet látni weboldalunkon?
 

RSS link