Címlap
TANÉVNYITÓ 2019/2020 tanév PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2019. október 05. szombat, 17:10

 

 

  „Itt van az ősz, itt van újra…”

 

           Iskolánkban már több éves hagyománya van annak, hogy a tanévet a 2. osztály nyitja műsorával. Így történt ez az idén is, szeptember 2-án. 7 szavalni szerető másodikos kisdiák megkapta a tanévnyitó ünnepségre szóló versét még a nyári szünet alatt. Augusztus utolsó hetében pár alkalommal ők már „iskolába jártak”. Csiszolgattuk, próbáltuk a kis műsorunkat a nagy napra. A tanulók derekasan helyt álltak, amiért osztályfőnökként nagyon büszke voltam rájuk. Természetesen a jól végzett munkáért „fizetség” is járt. Minden szereplő gyereket (Benczi Nikolasz, Mondom Emma, Nagy Zsófia, Pap Vivien Jázmin, Spitzmüller Szimonetta, Szűcs Bianka, Torma Bálint) osztályfőnöki dicsérettel jutalmaztam.

     Ezúton is megköszönöm a szülők közreműködését, valamint iskolánk minden tanulójának és pedagógusának sikerekben, örömteli pillanatokban gazdag boldog új tanévet kívánok! :)

                                                                                                  Szőllősi Valéria

                                                                                                    osztályfőnök

<-- Képek -->

 

Módosítás dátuma: 2019. október 20. vasárnap, 09:54
 
Copyright © 2020 Kéki Petőfi Sándor Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola. Minden jog fenntartva.

Névnap

Ma 2020. augusztus 13., csütörtök, Ipoly napja van. Holnap Marcell napja lesz. Sok boldogságot kívánunk!

Iskolánk névadója

Szavazás

Miből szeretnétek többet látni weboldalunkon?
 

RSS link